KONST / Litografier / Färglitografi 9166311
nr 916 6311
Kaj Piehl
(1921-2000), Sverige
Färglitografi, Kaj Piehl (1921-2000), "Haren", PT, signerad, motivet: 23x20
Kaj Piehl, svensk målare och tecknare född 1921, död 2000.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:51:19
6/10 12:45:34
100 kr
6/10 18:36:32